info@palmahukuk.com
+90(324) 336 30 13

Tarsus Avukat

Anasayfa / Çalışma Alanlarımız / Tarsus Avukat

Tarsus Avukat

 

Türkiye Cumhuriyeti Hukuk Bürosu olarak Tarsus avukat desteği sağlamakta olan hukuk ve danışmanlık bürosu, adaletin üstünlüğüne, doğruluğuna ve ilkelerine dayanarak davaların yürütülmesini sağlamaktadır. Müvekkillerin sorumlu oldukları alanları ve açtığı davalar üzerinden profesyonel aynı zamanda ilerici bir yaklaşım sunularak, Mersin üzerinden Türkiye’nin bütün illerine de hizmet verilmektedir.

 

Tarsus Avukat Ve Danışmanlık Bürosu

Palma hukuk bürosu üzerinden yürütülmekte olan avukatlık ve danışmanlık hizmeti kapsamında, kişi ve kurumların Türkiye Cumhuriyeti hukuki haklarından yararlanması, hak ve özgürlük ilkesi üzerinden yürütülmesi sağlanmaktadır. Tarsus avukat ve danışmanlık işlemleri için başvuru yapabileceğiniz Palma Hukuk bürosu, müvekkilleriniz dinlemek, sır ve özel hayatlarına saygı duyarak gizlilik politikasını yürütmek, aynı zamanda mahkeme sürecinde dosyaların hazırlanması, dilekçe ve davanın takibi işlemlerini de yapmakta sorumlu olacaktır.

  • Boşanma Avukatı
  • Ceza Avukatı
  • Bilişim Hukuku Avukatı
  • İş Hukuku Avukatı
  • İdare Hukuku Avukatı
  • Lojistik ve Gümrük Avukatı
  • Miras Avukatı
  • Fikri ve Sınai Hukuk Avukatı
  • Gayrimenkul Avukatı
  • Borçlar Hukuk Avukatı

 

Tarsus Boşanma Avukatı

Aile ve medeni hukuk alanına girmekte olan boşanma davaları, eşlerin çekişmeli ya da anlaşmalı boşanma davalarının görülmesi için gereken işlemlerin yürürlüğe girmesiyle sağlanabilmektedir. Aile ve medeni hukuk alanında uzmanlaşmış aynı zamanda tecrübe sahibi olan boşanma avukatı, asliye mahkemesi üzerinden yürütülmekte olan davalarda müvekkilinin taleplerinin mahkemeye yansıtılması, eşler arasındaki anlaşmazlıklara ortak yol bulunması, dilekçe, itiraz ve vekalet işlemlerinin tamamlanmasını sağlamaktadır.

Medeni hukuk alanına girmekte olan vekalet, tazminat ve nafaka davaları da Tarsus avukat ve danışmanlık bürosu aracılığıyla yürütülerek, davanın en iyi şekilde sonuçlanmasına odaklanılacaktır. Çekişmeli ve anlaşmalı boşanma davası üzerinden avukatın danışmanlığı ve mahkeme savunuculuğu üzerinden kişinin özel hayatını gizlilik politikasını da öncelikleri arasında tutmaktadır.

 

Tarsus Ceza Hukuku Avukatı

Toplum refahını ve güvenliğini bozan bu tip suçlar, ceza hukuku alanında incelenmektedir. Ceza Hukuku kanunları gereğince, sanık, şüpheli ve mağdur tarafından görülmekte olan mahkemede, kişi veya kurumların davayı ikamet ettikleri şehirde yürütmeleri gerekmektedir. Tarsus avukat hizmeti kapsamında, ceza hukuku çerçevesinde dava dosyasının hazırlanması, yürütülmesi, dilekçe ve itiraz taleplerinin oluşturulması ceza mahkemesi üzerinden yürütülerek, dava süreci takip edilmektedir.

Davalı ve davacı üzerinden yürütülmekte olan mahkeme sürecinde, ceza hukuku alanında uzmanlaşmış olan ceza avukatı, davada Türkiye hukuk kanunlarına dayanarak, sürecin takip edilmesini aynı zamanda dava boyunca müvekkilini en iyi şekilde temsil etmeyi hedeflemekte, çalışmalarını bu disiplin üzerinden yürütmektedir.

 

Tarsus Bilişim Hukuk Avukatı

Mersin Tarsus avukat alanında ceza, boşanma ve bilişim hukuku üzerine uzmanlaşmış olan profesyonel avukatlar kadromuzda bulunmaktadır. Gelişen teknolojiyle birlikte global alanda yer almaya başlamış olan bilişim hukuku, özel hayat ihlalleri, bilişim cihazları üzerinden nitelikli dolandırıcılık, bilişim cihazlarına kişi ve kurumun izni olmadan girmek gibi suçları barındırmaktadır. Bu alanda hizmet vermekte olan bilişim avukatı, T.C.K üzerinden dava dosyasının hazırlanması, dilekçe ve itirazların sunulması, mahkemede savunma ve mahkeme sürecinin takibi gibi birçok noktada müvekkilini en iyi şekilde temsil etmeyi hedeflemekte, çalışmalarını bu profesyonellik üzerinden yürütmeye özen göstermektedir. Bilişim hukuku alanındaki bütün sorularınız ve sorunlarınız için başvuru yapabilirsiniz.

 

Tarsus İş Hukuku Avukatı

 

İşveren ve işçi arasındaki anlaşmazlıkların çözüme ulaşması aynı zamanda Türkiye Cumhuriyeti hukuk alanında tartılarak, kişiler arası hakların ilkelere dayanarak verilmesi T.C.K üzerinden yürütülmektedir. Türkiye kanunları 4857. Sayılı yasa maddesi gereğince, işveren veya işçinin zarar görmesi buna istinaden hak ihlalinde bulunması durumlarında dava açılımı yapılmaktadır. Tarsus avukat, iş kazası, iş sözleşmesi, SGK ihlalleri, maddi tazminat ve manevi tazminat alanlarında dava açılması, dosyaların hazırlanması aynı zamanda davanın takibi için profesyonel bir yaklaşım sergileyecektir. İş hukuku alanında açılan davaların hak ihlali olmadan, kanunlar ışığında incelenmesi ve aynı zamanda mahkemeye yansıtılması için avukatlık ve danışmanlık hizmetleri üzerinden bilgi alabilirsiniz.

 

Fikri Ve Sınai Hukuku Avukatı

Marka, patent ve sanat alanında telif üzerine incelenmekte olan fikri ve sınai mülkiyet hukuku, patent haklarınızın korunması için mahkeme sürecini, kanunları ve yasaları incelemektedir. Sanat eserlerinin ya da marka patentlerinin haklarının alınması, yurtiçi ve yurtdışı alanda kullanımı, dijital platformlar üzerinden hak ihlali durumların takibi yapılarak, mahkemeye başvuru yapılması işlemlerini de kapsamaktadır. Bu aşamada profesyonel ve alanında uzmanlaşmış marka ve patent avukatı, hak devir sözleşmeleri, taklitle mücadele ve hak takibi alanlarında ihtiyaç duyulan bütün hukuki alanlar için müvekkillerine destek sağlayacaktır.

 

Gayrimenkul Ve Miras Hukuku Avukatı

Gayrimenkul ve miras alanındaki hak sahibinin kanunlar karşısında hakkını alabilmesi aynı zamanda mahkeme sürecinin yürürlüğe uygun şekilde takip edilmesi için Tarsus avukat ve danışmanlık alanında profesyonel bir yaklaşım sergilenmektedir. T.C.K kanunları ve miras hukuku maddeleri üzerinden kişi veya kurumların haklarının mahkeme aracılığıyla sağlanması aynı zamanda dosya, dilekçe ve itiraz işlemlerinin yapılması için miras hukuku ve gayrimenkul hukuku alanında profesyonelleşmiş avukatlarla birlikte çalışılmaktadır.

Bize Ulaşın
+90 (507) 503 07 79
E-Posta Adresimiz
info@palmahukuk.com
Adres
İhsaniye mah. 4903 sok. Profit İş Merkezi Kat:15 Daire:136-137 Akdeniz/Mersin