info@palmahukuk.com
+90(324) 336 30 13

Mersin En Iyi Ceza Avukati

Anasayfa / Çalışma Alanlarımız / Mersin En Iyi Ceza Avukati

Mersin En Iyi Ceza Avukati

 

Mersin hukuk büroları arasında Mersin en iyi ceza avukatı unvanını gururla taşıyarak faaliyetlerine devam eden büromuz, Kamu Hukuku içerisinde yer alan ve doğrudan devlet müdahalesinin, kişi güvenliğinin, yaşam hakkının ve temel hak ve özgürlüklerin korunmasının gündeme geldiği Ceza Hukuku alanında ihtisasını sağlamıştır.

 

Hapis cezası, güvenlik ve koruma tedbirleri, adli para cezası gibi kavramların sıklıkla kullanıldığı Ceza Hukuku alanında faaliyet gösteren Mersin ceza avukatı olarak özellikle kişilerin hürriyetini kısıtlayıcı tedbirlerin alınabileceği veya cezaların verilebileceği bu davalarda, hata yapma lüksünün olmadığının farkında olarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

 

Türk Ceza Kanunu kapsamında suçun maddi ve manevi unsurlarının gerçekleşmesiyle birlikte soruşturma ve kovuşturma açılması gerekmektedir. Soruşturma aşamasına geçilebilmesi şikâyete bağlı olmayan suçlarda re’sen yapılırken; şikâyete bağlı suçlarda mutlaka mağdurun şikayetinin varlığı aranmaktadır. Böylesine detaylı bir alanda Mersin en iyi ceza avukatı olarak büromuz, hem mağdur/müşteki vekili hem de şüpheli/sanık vekili sıfatlarıyla görev yapmaktadır.

Ceza Avukatı Mersin

 

Ceza yargılamalarında en ince detay dahi yargılamanın seyrini değiştirebilecek çok önemli bir rol üstlenmektedir. Küçük detaylar büyük sonuçlara; bazen beraat kararına, bazen tahliye kararına, bazen de hapis kararına sebep olabilmektedir. Bu nedenle ceza avukatı Mersin araştırması yaparken bu alanda faaliyet gösteren büroların uzmanlığından emin olmanız gerekmektedir.

 

Mersin hukuk büroları arasında bu zamana kadar birçok müvekkille çalışan büromuz, özellikle ceza yargılamalarında başarılı sonuçlar elde etmiştir. Buradaki püf noktalar, aslında güncel yargı kararlarına olan hakimiyette saklıdır. Temel hukuk bilgisinin üzerine inşa edilen tecrübe ve bunun yanında Yargıtay Ceza Dairelerinin güncel kararlarını takip ederek suçları yorumlayışını incelemek, Mersin en iyi ceza avukatı olmak için bir nevi gerekliliktir.

Mersin Avukat Danışma

 

Mersin uyuşturucu davasına bakan avukatlar arasında da öne çıkan büromuz, tüm ceza davalarında aktif olarak görev üstlenmektedir. Mersin avukat danışma hattımız üzerinden avukata danışma yoluyla profesyonel destek almak isteyenlere, Tunç Sudi Tol Avukatlık Bürosuavukatları olarak en iyi şekilde yardımcı olmaktayız.

 

Uyuşturucu suçları, hırsızlık suçları, kasten öldürme suçları gibi tüm suçlarda uzmanlaşan Mersin en iyi ceza avukatı arıyorsanız, doğru adrestesiniz.

Bize Ulaşın
+90 (507) 503 07 79
E-Posta Adresimiz
info@palmahukuk.com
Adres
İhsaniye mah. 4903 sok. Profit İş Merkezi Kat:15 Daire:136-137 Akdeniz/Mersin