info@palmahukuk.com
+90(324) 336 30 13

Pozcu Avukat

Anasayfa / Çalışma Alanlarımız / Pozcu Avukat

Pozcu Avukat

 

Herhangi bir hukuki uyuşmazlık ile karşılaşan ve aynı zamanda Mersin ilinin güzel ilçelerinden birisi olan Pozcu’da yaşayan bir kişinin yaşadığı problemleri yargıya intikal ettirmesi için yaşadığı olayın hukuki alanında uzmanlaşmış bir Pozcu avukat ihtiyacının hasıl olduğunu belirtebiliriz. Böylesi durumlarla hukuki anlamda gerçek kişiler karşılaşabileceği gibi kamu tüzel kişileri veyahut özel hukuk tüzel kişileri de karşılaşabilmektedir. Kısacası hem gerçek kişilerin hem tüzel kişilerin yani vatandaşlarla şirketlerin her birisinin Pozcu avukat ihtiyacının herhangi bir ihtilaf durumunda ortaya çıkması oldukça muhtemeldir.

 

Pozcu ilçesinde faaliyetlerini devam ettiren büromuz, uzmanlık alanlarının tamamında profesyonel hukuki destek sağlamakta, müvekkilleri ve müvekkil adaylarıyla iletişimde empatiye önem vermekte ve işindeki başarı sebebiyle Pozcu avukat denilince akla gelen ilk büro olmaktadır. Başta Ceza Hukuku, Aile Hukuku, Ticaret Hukuku olmak üzere daha detaylı alanlardan olan Boşanma Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Borçlar Hukuku, Miras Hukuku, İş Hukuku gibi alanlarda da uzmanlaşan büromuz, Pozcu avukat ihtiyacı hasıl olan herkesin ihtiyaçlarını profesyonel hukuki destekleriyle, dava takipleriyle karşılamaya hazır durumdadır.

 

Hukuk dünyasında bilinmesi gereken en önemli şey, hiç şüphesiz usulüne uygun olarak hazırlanmış esasına girildiğinde ise güçlü temeller üzerinde yükselen ve püf noktaları bünyesinde barındıran dava dilekçeleri, cevap dilekçeleri ve benzeri tüm dava takip işleridir. Vatandaşların avukat tutması hukuki dinlenilme hakkı, yargıya ulaşabilme hakkı, adil yargılanma hakkı gibi birçok temel hak ve özgürlük sebebiyle avukat tutma zorunluluğu bulunmamakla birlikte bir gereksinim olarak Pozcu avukat başta olmak üzere avukatlardan hukuki destek almaya ihtiyaçları bulunmaktadır. Çünkü usulden reddedilen bir dava, uzun ve çetrefilli bir sürecin başlangıcını oluşturmakta, yargılamanın gereksiz olarak uzamasına ve hatta haklıyken haksız duruma düşülmesine sebep olmaktadır.

Mersin Pozcu Avukat

 

Tunç Sudi Tol Avukatlık Bürosuolarak Pozcu avukat denilince ilk akla gelen hukuk bürosu olmaktan büyük bir gurur duymakta ve bu gururu sürdürebilmek adına elimizden geleni yapmaya gayret etmekteyiz. Mersin’in herhangi bir ilinde hukuki uyuşmazlık yaşayan, ciddi bir ceza soruşturması veya kovuşturması geçiren herkesin Mersin online avukat modeliyle tarafımızla iletişime geçebileceğini belirtebiliriz. Mersin Pozcu avukat olarak bizlere her zaman ulaşabilir ve görüşmenizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Bize Ulaşın
+90 (507) 503 07 79
E-Posta Adresimiz
info@palmahukuk.com
Adres
İhsaniye mah. 4903 sok. Profit İş Merkezi Kat:15 Daire:136-137 Akdeniz/Mersin