info@palmahukuk.com
+90(324) 336 30 13

Mersin Gayrimenkul Hukuku Avukati

Anasayfa / Çalışma Alanlarımız / Mersin Gayrimenkul Hukuku Avukati

Mersin Gayrimenkul Hukuku Avukati

Gayrimenkul Hukuku, aslında Taşınmaz Hukuku olarak da bilinmektedir. Yere sıkı sıkıya bağlı, taşınamayan, arz ile bütünleşmiş yapılara ve toprak parçalarına taşınmaz adı verilmektedir. Taşınmaz satışı, kiralanması ve gayrimenkule ilişkin tapu işlemleri bu hukuk dalı çerçevesinde gerçekleştirilmektedir. Ülkemizin birçok bölgesinde olduğu gibi Mersin ilinde de taşınmaz kaynaklı birçok hukuki uyuşmazlık ortaya çıkmaktadır. Bu uyuşmazlıklarda da Mersin gayrimenkul hukukuavukatı ihtiyacı hasıl olmaktadır.

 

Kamu düzeninin doğrudan müdahale ettiği, sıkı şekil şartları öngördüğü bu alanda dava açan, duruşmalara giren Mersin gayrimenkul hukuku avukatı olanların derin bir uzmanlık gerektiren bir hukuk dalında görev aldıklarını göz önünde bulundurmaları gerekmektedir. Çünkü taşınmaz kaynaklı davalarda özel görev ve yetki kuralları Hukuk Muhakemeleri Kanunu ve İdari Yargılama Kanunu kapsamında belirlenmiştir. Davanın usulden reddedilmemesi, görevsizlik veya yetkisizlik kararı verilmemesi ve çok daha önemlisi uyuşmazlığın esası incelendiğinde davanın kaybedilmemesi için Mersin en iyi avukat ile çalışmanın bir nevi gereklilik olduğunu ifade edebiliriz.

En İyi Gayrimenkul Avukatı Mersin

 

Mersin en iyi hukuk büroları arasında olan büromuz Tunç Sudi Tol Avukatlık Bürosu, kişilerin maddi anlamda ekonomik durumlarını oldukça etkileyen ve çoğu zaman manevi anlamda da yıpratıcı olabilen taşınmaz kaynaklı olan Gayrimenkul Hukuku kapsamındaki davalarda profesyonel ekibiyle birlikte en iyi gayrimenkul avukatı Mersin olarak faaliyet göstermektedir.

 

Haksız işgal tazminatı almak, kamulaştırmasız el atma davaları, zilyetlik davaları, yolsuz tescil davaları, tescile zorlama davaları, geçici tescil şerhi koyma işlemi gibi birçok alanda uzmanlığa sahip olarak Mersin en iyi gayrimenkul avukatı olarak taraf vekilliği hizmeti sunan büromuz, online avukat sistemiyle aynı zamanda en hızlı şekilde tarafımıza ulaşmanızı kolaylaştırmaktadır.

Mersin Avukata Sor

 

Mersin avukata sor sistemini uygulayan büromuz, en iyi gayrimenkul avukatı olan ekibimize soru sormak isteyen herkese sorularını hızlı ve güvenilir bir şekilde sorma imkânını oluşturmaktadır. Buna yönelik olarak Mersin online avukat danışma hattı olan WhatsApp üzerinden veya doğrudan telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilir, acil olan sorularınızı sorarak Mersin en iyi gayrimenkul avukatı danışmanlık desteği alabilirsiniz. Profesyonellerle çalışmak sizin en doğal hakkınız.

 

Bize Ulaşın
+90 (507) 503 07 79
E-Posta Adresimiz
info@palmahukuk.com
Adres
İhsaniye mah. 4903 sok. Profit İş Merkezi Kat:15 Daire:136-137 Akdeniz/Mersin