info@palmahukuk.com
+90(324) 336 30 13

Mersin En Iyi Isci Avukati

Anasayfa / Çalışma Alanlarımız / Mersin En Iyi Isci Avukati

Mersin En Iyi Isci Avukati

Mersin en iyi işçi avukatı ile çalışarak tazminatlarınızı dava yoluyla takip etmek oldukça önemlidir. Çünkü bu işin uzmanı olan kişiyle çalışmamanız halinde kıdem tazminatınız, ihbar tazminatınız, sendikal tazminatınız, kötü niyet tazminatınız ve benzeri tüm işçilik alacaklarınızı riske atma ihtimaliniz bulunmaktadır. Bu nedenle Mersin en iyi işçi avukatı araştırmanızı detaylı bir şekilde yapmalı ve haklarınızı kanunlar çerçevesinde en iyi şekilde savunmalısınız.

 

İş Hukuku kapsamındaki ilişkilerde işveren ile işçi arasındaki menfaat dengesinde işçi lehine yorum ilkesi benimsenmiş, her ne kadar işverene tazminatsız fesih hakkı veren birçok yetki verilmiş olsa da kanun kapsamında genel olarak işçi lehine hükümler konulmuştur. Mersin en iyi işçi avukatı bulmak işte tam da bu nedenle oldukça mühimdir. Çünkü işçi lehine olan hükümleri ayrıştırmak ve somut olaya uygulayabilmek büyük bir uzmanlık gerektirmektedir.

 

Tüm bunların yanı sıra özellikle İş Hukuku alanında, Yargıtay kararları kanunun yorumlanması ve örneklem bağlamında somut olayların ortaya çıkması açısından önemli bir rol üstlenmektedir. Mersin en iyi işçi avukatı, bu yargı kararlarını güncel olarak istikrarlı bir şekilde takip etmekte ve bu doğrultuda yargıya intikal edecek dilekçesini hazırlamaktadır.

Mersin İşçi Avukatı

 

Mersin işçi avukatı olarak bilinenTunç Sudi Tol Avukatlık Bürosuadı altında faaliyet gösterdiğimiz hukuk büromuzda, haksız fesih veya geçersiz fesih sebebiyle iş ilişkisine son verilen işçilerin haklarını aramak için hukuk çerçevesindeki tüm imkânları zorlamaktayız.Mersin en iyi işçi avukatı denildiğinde akla gelmemizin en temel sebebi de tam olarak bu noktada toplanmaktadır. Müvekkillerimiz ve müvekkil adaylarımızla olan güçlü iletişimimiz, güncel yargı kararlarına olan hâkimiyetimiz, akademinin yeni görüşlerini takip eden ekibimiz sayesinde Mersin en iyi işçi avukatı olmayı başaran büromuz, her daim işçinin yanında olup işçilerin emeklerinin karşılığını alabilmeleri için mücadele etmektedir.

 

İş sözleşmesi sona eren kişilerin doğrudan dava açmak yerine tarafımıza başvurarak randevu alması ve fesih sonrası uzun bir süre geçmeden gerekli mercilere başvurulması oldukça elzemdir. Bu noktada Mersin işçi avukatı ile çalışmak önemlidir. Çünkü avukatsız olarak dava açan bir kişi davanın dava şartı eksikliği sebebiyle reddedilmesi sonucuyla karşılaşacaktır. Bunun sebebi ise yeni kanuni düzenlemeler çerçevesinde iş davalarında zorunlu arabuluculuğun ilk adım olarak getirilmesidir. Bu ve benzeri örnekler çoğaltılabilecektir. Tüm sayılan nedenler ele alıp değerlendirildiğinde Mersin en iyi işçi avukatı ile çalışmak sizler için avantajlı bir seçenek oluşturmaktadır.

 

Bize Ulaşın
+90 (507) 503 07 79
E-Posta Adresimiz
info@palmahukuk.com
Adres
İhsaniye mah. 4903 sok. Profit İş Merkezi Kat:15 Daire:136-137 Akdeniz/Mersin