info@palmahukuk.com
+90(324) 336 30 13

Mersin En Iyi Bosanma Avukati

Anasayfa / Çalışma Alanlarımız / Mersin En Iyi Bosanma Avukati

Mersin En Iyi Bosanma Avukati

 

Eşler arasındaki anlaşmazlıklar çoğu zaman istenmese dahi boşanma aşamasına gelene kadar devam etmektedir. Boşanma aşamasına gelen bir uyuşmazlık ise mutlaka Mersin en iyi boşanma avukatı ihtiyacını ortaya çıkartmaktadır. Çünkü boşanmanın hukuki sonuçları, kanun çerçevesinde belirlenmiş olup şekil şartlarına uygun olarak gerçekleştirilmeli ve hükümsüz bir boşanmaya sebep olunmamalıdır. Mersin en iyi boşanma avukatı ile anlaşmak ve bu doğrultuda her açıdan avantajlı bir boşanma kararına sebep olmak oldukça önemlidir.

 

Taraflar arasında boşanmaya ilişkin bir belgenin imzalanmış olması boşanmanın geçerli olduğu anlamına gelmemektedir. Çoğu zaman çekişmesiz boşanma olarak kategorize edilen anlaşmalı boşanma protokolünün imzalanması bu şekilde yorumlanabilmektedir. Ancak bu durum oldukça yanlış olup hukuki kayıplara sebep verebilecek niteliktedir. Anlaşmalı boşanma dahi olsa bunun Aile Mahkemeleri çerçevesinde değerlendirilmesi ve çekişmesiz olarak yapılan yargılama sonucunda mahkeme kararına bağlanması, hüküm altına alınması gerekmektedir. İşte bu ve benzeri durumları engellemek ise Mersin en iyi boşanma avukatı ile hareket ederek mümkün olmaktadır.

Mersin Boşanma Avukatı

 

Tunç Sudi Tol Avukatlık Bürosuolarak Mersin boşanma avukatı denilince akla gelen ilk hukuk büroları arasında tecrübemiz ve iletişime verdiğimiz değerle birlikte yer edinmiş durumdayız. Güncel yargı kararlarını her daim takip etmekte, akademideki son görüşleri değerlendirmekte ve müvekkil menfaatlerini korumak için profesyonel hukuki destek sağlamaktayız. Gerek çekişmeli gerek çekişmesiz boşanma davaları olsun Aile Hukuku kapsamında ve daha özelinde Boşanma Hukuku kapsamında değerlendirilen tüm davalarda güçlü bir dava dilekçesi, dava cevap dilekçesi, karşı dava dilekçesi ve etkili bir savunmayla müvekkillerimizin menfaatlerini korumaktayız.

Boşanma Avukatı Mersin

 

Boşanma avukatı Mersin olarak verdiğimiz hukuki desteği hem önleyici hukuk hizmeti olarak hem dava aşaması hukuk hizmeti hem de dava sonrası hukuk hizmeti şeklinde sunmaktayız. Böylece yargıya intikal eden herhangi bir davanın herhangi bir aşamasında boşanma avukatı Mersin olarak müdahil olabilmekte ve müvekkillerimizin çıkarlarını profesyonel bir şekilde ivedilikle korumaktayız. Mersin online avukat iletişim modelimiz sayesinde de müvekkillerimizle kuracağımız iletişimi hem çevrimiçi hem de yüz yüze gerçekleştirebilmekteyiz. Boşanma avukatı arıyorsanız ve haklarınızın gerçekten korunarak davanın sonucunun lehinize olma olanağını arttırmak istiyorsanız büromuza her daim ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın
+90 (507) 503 07 79
E-Posta Adresimiz
info@palmahukuk.com
Adres
İhsaniye mah. 4903 sok. Profit İş Merkezi Kat:15 Daire:136-137 Akdeniz/Mersin