info@palmahukuk.com
+90(324) 336 30 13

Mersin Aile Avukati

Anasayfa / Çalışma Alanlarımız / Mersin Aile Avukati

Mersin Aile Avukati

 

Mersin aile avukatı olan büromuz Tunç Sudi Tol Avukatlık Bürosu, Aile Hukuku ve Kişiler Hukuku kaynaklı tüm davalara profesyonel ekibi ve uzman avukatları ile bakmaktadır. Bu davalar kapsamında ilk olarak boşanma davası avukatı olarak faaliyet göstermekte ve sonrasında da vesayet, velayet, çocukla kişisel ilişki kurma, ergin kılınma, kişilik haklarının ihlal edilmesi sebebiyle tazminat davası gibi birçok davada Mersin en iyi aile avukatı sıfatıyla taraf vekilliği yapmaktadır.

 

Aile gibi kutsal bir müessesenin içerisinde çıkan uyuşmazlıklar, maalesef diğer hukuki uyuşmazlıklara nazaran manevi anlamda daha yıpratıcı olmaktadır. Bu anlamda işini profesyonel bir şekilde yaparak duygularını net olarak ortaya koymayan ancak aynı zamanda ailenin manevi anlamda yanında olabilen bir avukata ihtiyaç duyulmaktadır. İşte tam da bu noktada Mersin en iyi aile avukatı olarak tüm belirtilen kriterlere uygun olarak faaliyet gösteren büromuzun çalışmaları ve uzmanlığı gündeme gelmektedir.

Mersin Boşanma Avukatı

 

Mersin avukat bürolarıarasında özellikle Boşanma Hukuku, Aile Hukuku, Velayet Hukuku ve Kişiler Hukuku gibi Medeni Hukuk kapsamındaki alanlarda uzmanlığını kanıtlayan büromuz, Mersin en iyi aile avukatı denilince akla gelmektedir. Tunç Sudi Tol Avukatlık Bürosu adı altında faaliyet gösteren büromuz bu bilinirliğini, esasında bu zamana kadar aileler arasındaki hukuki uyuşmazlıkları incelemesine ve Mersin boşanma avukatı olarak taraf vekilliği yapmasına borçludur. Boşanma avukatı olarak velayet davası, çocukla kişisel ilişki kurulma davası, ortak velayet davası ve mal rejimi davası gibi Aile Hukuku kapsamında değerlendirilen tüm uyuşmazlıklarda görev alarak uzmanlığını tecrübesiyle göstermektedir.

Mersin Boşanma Avukatı İletişim

 

Mersin en iyi aile avukatı ile çalışmak ve Mersin boşanma avukatı iletişim hattı üzerinden sorularınızı sormak için sitemizin ilgili kısmına tıklayıp WhatsApp üzerinden bize mesaj atabilir, telefon numaralarımıza SMS gönderebilir ve e-posta adreslerimize iletilerinizi gönderebilirsiniz. Yüz yüze görüşmek için yine Mersin online avukat çerçevesindeki hizmetlerimizden yararlanarak randevunuzu alabilir ve görüşmenizi gerçekleştirebilirsiniz. Uzmanlık ve profesyonellik, şansa bağlı değildir. İşinizi şansa bırakmayın ve Mersin aile avukatı iletişim hattı üzerinden gerek danışmanlık gerek dava hizmetlerini büromuzdan alın. Mersin en iyi avukat hizmeti, sadece tek tık uzağınızda.

 

 

 

 

 

Bize Ulaşın
+90 (507) 503 07 79
E-Posta Adresimiz
info@palmahukuk.com
Adres
İhsaniye mah. 4903 sok. Profit İş Merkezi Kat:15 Daire:136-137 Akdeniz/Mersin