info@palmahukuk.com
+90(324) 336 30 13

En Iyi Bosanma Avukati Mersin

Anasayfa / Çalışma Alanlarımız / En Iyi Bosanma Avukati Mersin

En Iyi Bosanma Avukati Mersin

Günümüzde çiftler arasındaki evlilik ilişkisinde birçok problem yaşanmaktadır. Bu problemlerin birçoğu çiftlerin artık ayrı yaşamaya karar vermesine ve hatta boşanmasına sebep olmaktadır. Tunç Sudi Tol Avukatlık Bürosuolarak faaliyet gösterdiğimiz Mersin ilinde de zina sebebiyle, şiddetli geçimsizlik sebebiyle veyahut evlilik birliğinin temelinden sarsıldığı gerekçesiyle boşanma davaları açılmakta ve en iyi boşanma avukatı Mersin ihtiyacı hasıl olmaktadır.

 

En iyi boşanma avukatı Mersin ile işbirliği içerisinde olarak hukuki destek almanın birçok faydası bulunmaktadır. Örneğin bir boşanma davasının kazanılmasında ve nafakaya hükmedilmesinde en önemli husus, karşı tarafın haksız olarak boşanmaya sebep olmasıdır. İşte tam da bu noktada en iyi boşanma avukatı Mersin ile çalışmanın önemi ortaya çıkmakta ve lehe olan delillerin toplanmasında büyük bir rol oynamaktadır.

 

Yoksulluk nafakası, iştirak nafakası, evlilik malları arasında yapılan edinilmiş mallara katılma rejimi ve kişisel mallar ayrımı gibi birçok nokta en iyi boşanma avukatı Mersin olarak faaliyetlerini sürdüren büromuza başvurmanız, davanın tarafınız lehine sonuçlanmasının olasılığını oldukça arttıracaktır.

Mersin Boşanma Avukatı

 

Mersin boşanma avukatı hem çekişmeli boşanma davalarında hem de anlaşmalı boşanma olarak adlandırılan ve çekişmesiz davaların bir türü olan boşanma davalarında oldukça önemli bir rol oynamaktadır. Taraflar kendi aralarında anlaşarak boşansalar bile bunu yazılı bir belge haline yani anlaşmalı boşanma protokolüne dönüştürmeli ve bu hususta en iyi boşanma avukatı olarak faaliyet gösteren büromuzdan destek almalıdır.

 

Boşanma Hukuku kapsamına giren en önemli konulardan bir tanesi de hiç şüphesiz mal rejimi davasıdır. Mal rejimi davası boşanma davasının akabinde veyahut boşanma davasıyla birlikte açılabilmektedir. Boşanmak isteyen çiftler arasındaki durumun somut şartlarına bağlı olarak Mersin boşanma avukatı desteği ile anlaşmalı boşanma davası kapsamında mal rejimi davasının unsurları tamamlanabildiği gibi özellikle çekişmeli boşanma davalarında oldukça önem arz etmektedir.

 

Tüm bu hususlar birlikte değerlendirildiğinde ve Mersin boşanma avukatı ücretleri 2020 tarifesine de göz atılıp hem olay hem de ücretlendirme netleştirildikten sonra Tunç Sudi Tol Avukatlık Bürosuadı altında faaliyet gösteren büromuzun hukuki desteği ile hem çekişmeli hem de çekişmesiz boşanma davası açmak için tarafımıza başvurabilir, mevcut uyuşmazlığını hızlıca çözmek için en elzem adımı bu şekilde atabilirsiniz. En iyi boşanma avukatı Mersin için doğru adrestesiniz.

Bize Ulaşın
+90 (507) 503 07 79
E-Posta Adresimiz
info@palmahukuk.com
Adres
İhsaniye mah. 4903 sok. Profit İş Merkezi Kat:15 Daire:136-137 Akdeniz/Mersin