info@palmahukuk.com
+90(324) 336 30 13

Ceza Avukati Mersin

Anasayfa / Çalışma Alanlarımız / Ceza Avukati Mersin

Ceza Avukati Mersin

Türk Ceza Kanunu kapsamında suç sayılan eylemleri Mersin ilinde gerçekleştiren, özel yetkiyle, seçimlik yetkiyle bu bölgede yetkili kılınan mahkemelerde davaları görülen kişilerin veyahut bu il kapsamında suç duyurusunda bulunarak kamu davası açılmasını talep eden kişilerin ceza avukatı Mersin desteği alması oldukça elzemdir.

 

Özellikle Ceza Hukuku gibi devletin ve kamu gücünün doğrudan müdahil olduğu bir alanda hukuki anlamda yapılacak hataların çoğu zaman geri dönüşü olmamaktadır. Bu minvalde ceza avukatı Mersin araştırmalarınız sonucunda ulaşacağınız büromuzdan destek almanızla birlikte dava takip süreçlerini profesyonelce yürütmeniz oldukça makul ve mantıklı bir seçenek olacaktır.

 

Tunç Sudi Tol Avukatlık Bürosuolarak sunduğumuz hizmetlerde Mersin uyuşturucu davasına bakan avukatlar ve dolandırıcılık, hırsızlık, yaralama, öldürme, cinsel saldırı, cinsel istismar, cinsel taciz gibi her çeşit suçtan kaynaklanan davalara bakan avukatlar arasında profesyonel desteğimizle ceza avukatı Mersin olarak öne çıkmaktayız.

Mersin En İyi Ceza Avukatı

 

Mersin en iyi ceza avukatı, hiç şüphesiz müvekkilinin yaşadığı olayı en iyi şekilde anlayan ve buna yönelik kalıcı çözüm önerileri sunan avukattır. Bu nedenle büromuz ceza avukatı Mersin denildiği anda akıllarda belirmektedir. Çünkü büromuzun çalışma anlayışı, müvekkilleri ile olan güçlü iletişimine ve bu doğrultuda ortaya çıkarttığı dava süreç yönetimi stratejisine dayanmaktadır. Ceza Hukuku gibi uzmanlık gerektiren bu alanda faaliyet göstermenin ciddiyetinin bilince olan büromuz, müvekkillerine de aynı profesyonellikte hizmet sunmaktadır.

 

Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunma, soruşturma aşamasında müdafi olarak destekte bulunma, kovuşturma aşamasında ise kamu davası açılan lehine veya aleyhine olacak şekilde savunma yapma gibi birçok hukuki hizmeti Mersin en iyi ceza avukatı olarak sunmaktayız. Bu doğrultuda Türk Ceza Kanunu kapsamında suç sayılan tüm fiillerin kurucu unsurları başta olmak üzere her detayına vurgu yapmakta ve ayrıca güncel yargı kararları doğrultusunda kanunlarda belirsiz olan hususların aydınlatılmasını, müvekkil lehine sağlamaktayız. Ceza avukatı Mersin olarak faaliyet gösterirken aynı zamanda müvekkillerimiz ile olan iletişimimizi güçlü tutmakta ve onların menfaatine olacak her detayı ceza yargılamasında ivedilikle hukuki çerçevede kalacak surette kullanmaktayız.

Bize Ulaşın
+90 (507) 503 07 79
E-Posta Adresimiz
info@palmahukuk.com
Adres
İhsaniye mah. 4903 sok. Profit İş Merkezi Kat:15 Daire:136-137 Akdeniz/Mersin