info@palmahukuk.com
+90(324) 336 30 13

Mezitli Avukat

Anasayfa / Çalışma Alanlarımız / Mezitli Avukat

Mezitli Avukat

Mersin’in birçok ilçesinde olduğu gibi Mezitli ilinde de aktif olarak faaliyet gösteren büromuz, vatandaşların kendi aralarında yaşadığı özel hukuk uyuşmazlıklarını, Türk Ceza Kanunu kapsamında suç sayılan fiillerin vuku bulmasından dolayı gözaltı, tutuklama, soruşturma, kovuşturma gibi kamu hukuku işlemlerini ve davalarını, devlet kurumlarının haksız el atmalarının, kamulaştırmasız el atmalarının, fazla vergilendirmelerinin ortaya çıkmasıyla meydana gelen idari uyuşmazlıklarını çözmek için Mezitli avukat olarak profesyonel hukuki destek sağlamaktadır.

 

Mersin ilinde ve çevre illerde aktif olarak çalışan büromuz, sadece yukarıda sayılan hususlarda değil aynı zamanda Mezitli avukat sıfatıyla hizmet verirken Boşanma Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Aile Hukuku, Miras Hukuku, Ticaret Hukuku, Borçlar Hukuku, Medeni Hukuk gibi alanlarda da uzmanlığını kanıtlamıştır. Güncel yargı kararlarına hakimiyeti, içtihat haznesini istikrarlı olarak güncellemesi, temel hukuk bilgisinin sağlamlığı, müvekkilleriyle kurduğu güçlü iletişim sayesinde en iyi Mezitli avukat denilince akla gelen büromuz, ihtiyaç duyulması halinde her türlü hukuki hizmete hazır durumdadır.

 

Mersin ilimizin güzel ilçeleri olan Silifke, Tarsus, Erdemli, Pozcu gibi birçok ilçesinde profesyonel hukuki destek sağlayan büromuz, Mezitli avukat olarak bu ilçede de en iyi şekilde müvekkilleriyle iletişim içerisinde olmakta, onlarla kurduğu bağı tecrübelerine eklemekte ve yeni müvekkil adaylarıyla da benzeri güçlü bir iletişim kurmak için en iyi Mezitli avukat olarak büyük bir gayret göstermektedir. Hedefleri arasında müvekkilleriyle kurduğu iletişimle, edindiği tecrübelerle, içtihatlara olan hakimiyetiyle şu anda olduğu gibi her zaman Mersin en iyi hukuk bürosu olmak olan büromuzla her daim iletişime geçebilir ve uyuşmazlığınızı en kaliteli şekilde yargıya intikal ettirebilirsiniz.

Mezitli En İyi Avukat

 

Tunç Sudi Tol Avukatlık Bürosuolarak yukarıda da ifade ettiğimiz üzere Mezitli avukat denilince ilk akla gelen hukuk bürosu olmayı başarmış olmanın verdiği gururla, bu gururu devam ettirmeyi firma politikası haline getirmiş ve uzun vadeli kalite, müşteri politikamız içerisinde yer vermiş durumdayız. Uzmanlık alanımıza giren her hukuki uyuşmazlıkta, herhangi bir ceza soruşturmayı veya kovuşturmasında Mezitli avukat olarak sizlerin yanınızda olduğumuzu içtenlikle ifade edebiliriz. Mersin online avukat görüşmesi talep etmeniz halinde de her platform üzerinden bize ulaşabilir ve görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bize Ulaşın
+90 (507) 503 07 79
E-Posta Adresimiz
info@palmahukuk.com
Adres
İhsaniye mah. 4903 sok. Profit İş Merkezi Kat:15 Daire:136-137 Akdeniz/Mersin