info@palmahukuk.com
+90(324) 336 30 13

Mersin Uyusturucu Davasina Bakan Avukatlar

Anasayfa / Çalışma Alanlarımız / Mersin Uyusturucu Davasina Bakan Avukatlar

Mersin Uyusturucu Davasina Bakan Avukatlar

Mersin uyuşturucu davasına bakan avukatlar, çoğunlukla uzmanlıklarıyla birlikte ceza avukatı şeklinde kategorize edilen avukatlardan olup çok önemli bir görevi üstlenmektedir. Mersin ilimizde çoğu ilde olduğu gibi uyuşturucu davaları çok sık olmamakla birlikte belirli asgari sayılarda görülmektedir. Bu davalarda şüpheli veya sanık hakkında verilecek karar, yargılanan kişinin hayatını doğrudan etkilemektedir.

 

Türk Ceza Kanunu kapsamında uyuşturucu ticareti yapmak yasaklanmış ve hapis cezası ile yaptırıma bağlanmıştır. Bu noktada Mersin en iyi ceza avukatı ihtiyacının ne kadar önemli olduğu görülmektedir. Çünkü iyi bir ceza avukatı, soruşturma aşamasındaki veya kovuşturma evresindeki dosyalarda sanık lehine olan hususları görebilme, ayırt edebilme kabiliyetine sahiptir.

 

Eğer Mersin uyuşturucu davasına bakan avukatlar araştırması yapıyorsanız, muhtemelen ya sizin ya da bir yakınınızın hakkında uyuşturucuya ilişkin suçların işlendiğine yönelik bir soruşturma başlatılmış ya da kovuşturma evresine geçilerek kamu davası açılmıştır. Böylesi bir varsayımda Mersin en iyi hukuk büroları listenizi hazırlamalı ve tıpkı Tunç Sudi Tol Avukatlık Bürosubünyesinde faaliyet gösteren avukatlarımız gibi en iyi ceza avukatı ile çalışmalısınız. Aksi halde yapılması muhtemel teknik hatalar, geri dönülmesi güç sonuçlara sebebiyet verebilecektir.

Ceza Avukatı Mersin

 

Mersin ili yargı çevresinde uyuşturucu imali veya ticaretine ilişkin suçlar başta olmak üzere uyuşturucu ile ilgili herhangi bir suçun işlenmesi halinde Mersin Cumhuriyet Savcıları tarafından soruşturma bu suçlara yönelik olarak re’sen başlatılmaktadır. Bu nedenle böylesi bir soruşturma ile karşı karşıya kalmanız halinde ceza avukatı Mersin araştırmanızı,Mersin en iyi ceza avukatı özelinde yapmanızı tavsiye etmekteyiz. Çünkü karşı karşıya kalınan suçlamalara ilişkin yapılacak savunmanın, özellikle ceza alanında uzman avukat tarafından yapılması büyük bir imkân sağlayacaktır.

 

Mersin uyuşturucu davasına bakan avukatlar hakkında net bir avukat listesi mevcut olmayıp hukuk bürolarının faaliyet alanlarına göre yapılacak bir tasnifle bu liste netleştirilebilecektir. Mersin avukat ihtiyacının ortaya çıkması halinde büromuzla her daim iletişime geçebileceğiniz belirtmek isteriz.

Neden En İyi Ceza Avukatı?

 

En iyi ceza avukatı ile çalışmanızın temelinde mantığı, aslında detayları ve püf noktaları görebilmek şeklinde açıklayabiliriz. Çünkü Mersin ceza avukatları özelinde veya ülkemiz genelindeki ceza avukatları içerisinde ince detayları görebilen avukatlar, müvekkillerinibaşarılı argümanlarla savunabilmektedir. Örneğin sanık veya şüpheli doğrudan uyuşturucu madde ile yakalansa dahi, çıkartılan arama emrinde eksikliklerin olması halinde bu durum hukuka uygun olmadığından ve esastan önce usul geldiğinden ötürü somut örnekte ceza verilmesi mümkün olmayabilir. Bunun gibi örnekleri çoğaltmak mümkündür. Eğer Mersin uyuşturucu davasına bakan avukatlar hakkında araştırma yapıyorsanız, en iyi ceza avukatı ile anlaşmanız gerektiğini anlattıklarımız çerçevesinde tavsiye edebiliriz.

Bize Ulaşın
+90 (507) 503 07 79
E-Posta Adresimiz
info@palmahukuk.com
Adres
İhsaniye mah. 4903 sok. Profit İş Merkezi Kat:15 Daire:136-137 Akdeniz/Mersin